top of page

Môj prvý Skillshare kurz (2019) o výrobe marionety je na svete! Naučím vás, ako vyrobiť bábku - marionetu od začiatku až po dokončenie. Prevediem vás celým procesom výroby jednoduchej marionety, od skice, cez výrobu dreveného tela, hlavy, rúk, topánok, šitia oblečenia, až po vyviazanie na vodiacu tyč, aby sa marioneta "prebrala k životu" :)

Tento kurz je akýmsi štartovacím bodom do bábkovýroby a je vhodný nielen pre každého nádejného výrobcu bábok, ale pre všetkých umelcov, kutilov a pre ľudí so záujmom o modelovanie, výrobu bábik či hračiek.

Kliknutím na nasledujúci link a zakúpením prémiového členstva na stránke Skillshare získate prístup ku všetkým prémiovým Skillshare kurzom na rôzne témy, a tým pádom aj prístup k mojim kurzom. Tu je môj link:  https://skl.sh/2FzaAJl

Môj najnovší Skillshare kurz (2020) o výrobe mini kresla pre bábky/bábiky :). Kurz je cielený pre všetkých remeselníkov, výrobcov bábok, bábik a pre každého, kto sa zaujíma o výrobu hračkárskeho nábytku. V kurze sa naučíte vytvoriť kreslo na mieru pre vašu vlastnú marionetu alebo bábiku a môže vám poslúžiť ako kulisa pri fotení, v divadelnom predstavení, ako hračka či dekorácia. 

Kliknutím na nasledujúci link a zakúpením prémiového členstva na stránke Skillshare získate prístup ku všetkým prémiovým Skillshare kurzom na rôzne témy, a tým pádom aj prístup k mojim kurzom. Tu je môj link:  https://skl.sh/2ACOlDl

bottom of page